Jak sprawić aby ludzie sami do Ciebie przyszli?

Odkryj sekret jak być "gonionym", a nie "goniącym" w marketingu sieciowym.

Cześć!

Nazywam się Marcin Gurtowski. Od ponad 15 lat już zajmuję się sprzedażą i marketingiem. Zaczynałem od telemarketingu, na początku umawianie spotkań, a później też sprzedaż telefoniczna. W całej swojej karierze przeprowadziłem około 50 tys telefonicznych rozmów handlowych. Zająłem się również sprzedażą bezpośrednią, byłem również doradcą klienta w sklepie stacjonarnym. Mam też kilkunastoletnie doświadczenie w marketingu internetowym, a także w marketingu sieciowym. 

W marketingu sieciowym sięgnąłem po najlepsze rezultaty. Razem z żoną Anną otrzymywaliśmy wiele wyróżnień za TOP rekrutacje, TOP sprzedaż itp z pośród międzynarodowych struktur na kilkaset tysięcy osób. Zarobiłem bardzo dobre pieniądze, a ponadto zostałem nagradzany ekskluzywnymi wycieczkami, oraz luksusowymi samochodami. To jest piękne życie, które zawdzięczam właśnie branży MLM. Życie, którego się doświadcza, bo dokładnie tak to można nazwać. Już w pierwszym miesiącu od startu, zupełnie od zera (bez przenoszenia struktur itp.) wygenerowaliśmy ponad 110 tys złotych obrotu. Odebraliśmy wiele dodatkowych nagród i wyróżnień. Wszystko to dzięki SYSTEMOWI.

Wszystko wydaje się to jak sen, tak jakby przyszło wszystko z łatwością. Ale tak nie było. Zaraz opowiem Ci otwarcie o całej drodze i co miało wpływ na te rezultaty.

 

Startujesz i co dalej…?

Pamiętam jak dziś, gdy zostałem zaproszony na coś, gdzie miałem się dowiedzieć jak mogę zarobić “dodatkowe” pieniądze. To było tak zwane spotkanie otwarte (open). Wtedy właśnie poznałem marketing sieciowy. Gdy to zobaczyłem, to oczy mi się zaświeciły i zobaczyłem w tym ogromną szansę dla siebie. Może znasz to z własnego doświadczenia? Przypomnij sobie jak pierwszy raz zobaczyłeś te możliwości. To było piękne uczucie prawda? 

Oczywiście zarejestrowałem się, kupiłem “starter” i pełen entuzjazmu wystartowałem. To były czasy, kiedy w Polsce jeszcze nikt nie korzystał z internetu do działania w marketingu sieciowym. Byłem uczony dawnych metod działania. Stworzenie listy kontaktów. Zapraszanie na spotkania i prezentacje itp. Efekty zaczęły się pojawiać, ale trwało to mozolnie. przy okazji kosztowało to dużo czasu, wysiłku, a także pieni∂zy. No niestety nic za darmo, bo na każde spotkanie trzeba  było dojechać. Do tego dochodziły jakieś kawki, herbatki itp. podczas spotkań. Pomimo, że już czerpałem jakiś dochód z marketingu sieciowego, to niestety koszty wszystko “zjadały”. Niestety doprowadziło to mnie pod ścianę, bo nie miałem już nawet za co kupić paliwo do samochodu, aby dojechać na spotkanie. 

Znasz ten ból? Widzisz, że inni osiągają sukces, zarabiają duże pieniądze, jeżdżą na te wycieczki, mają luksusowe samochody i wiodą życie, które Ty też chcesz. Ty też tego bardzo chcesz, angażujesz się i dajesz z siebie maksa, ale i tak cały czas zderzasz się ze ścianą. Zapraszasz osoby do znajomych, wstawiasz posty, zagadujesz, umawiasz się na prezentacje, ale cały czas spotykasz się z odmową. Nie brakuje Ci chęci i chcesz w końcu osiągnąć sukces. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, bo po wielu niepowodzeniach w końcu odkryłem coś dzięki czemu masz gwarancję sukcesu. Tak GWARANCJĘ sukcesu, bo działa to w 100% dla każdego kto to stosuje. Zaraz i Ty też to zastosujesz i sięgniesz po to co Ci się należy.

Przełom

Najlepsi w branży już to stosują i dzięki temu osiągają spektakularne efekty. Co najważniejsze to daje niesamowite bezpieczeństwo, bo gdyby z jakiegoś powodu musieliby zacząć zupełnie od zera, to w krótkim czasie mogą wszystko odbudować. Cała strategia polega na odwróceniu sytuacji o 180 stopni. Wyobraź sobie tylko, że od teraz to nie Ty chodzi za ludźmi, przekonując ich i namawiając aby do Ciebie dołączyli. Teraz inni sami do Ciebie przychodzą, bo chcą do Ciebie dołączyć. Masz zbudowany autorytet, swoją markę własną i Twoja rozmowa z prospektem jest z zupełnie innego poziomu. To wszystko dzięki temu, że to im zależy aby do Ciebie dołączyć.

Są osoby, na przykład celebryci, którzy mają społeczność. Są to między innymi sportowcy, aktorzy, piosenkarze, muzycy itp. Takie osoby są angażowane do reklamy i promocji przeróżnych produktów. To wszystko z bardzo prostego powodu. Każdy z nich jest również influencerem, czyli osobą, która ma wpływ na decyzję lub opinię innych osób. Dlatego np. Robert Lewandowski jest zaangażowany w kampanie reklamowe marki odzieżowej, maszynek do golenia, czy marki telefonów komórkowych. Z tego samego powodu Cleo jest zatrudniona w kampanii reklamowej sieci elektromarketów. Co ma wspólnego Cleo z pralko-suszarką lub zmywarką? Niewiele, ale to zupełnie nie ma znaczenia, bo jeśli ma ona swoją społeczność to gdy podczas kampanii zareklamuje takie czy inne produkty, to spora część jej społeczności zdecyduje się na skorzystanie z tego. 

Teraz wyobraź sobie sytuację, że Cleo dołącza do firmy w marketingu sieciowym. W pierwszym dniu gdyby ogłosiła to publicznie, że można do niej dołączyć pobiłaby wszelkie możliwe rekordy i zarobiłaby górę pieniędzy. Dobra wiadomość jest taka, że Ty też tak możesz. W obecnych czasach dużo łatwiej jest stać się influencerem, stworzyć własną markę i zbudować społeczność niż kiedykolwiek wcześniej. 

Żyjemy w dobie gdzie internet i social media odgrywają kluczową rolę. Za pomocą odpowiednich narzędzi internetowych i działań marketingowych możesz szybko osiągnąć zdumiewający efekt. Krótko mówiąc możesz już dziś stworzyć warunki, aby w najbliższych dniach pozyskiwać osoby do współpracy z dziecinną łatwością. Nawet jeśli dziś nie masz nic, nie masz swojej marki, nie masz społeczności, nie masz wiedzy ani umiejętności, to nie przejmuj się, bo dzięki systemu do magnetycznego marketingu sieciowego już za chwilę będziesz pozyskiwać osoby do współpracy jak TOPowi liderzy w branży. 

Co jeśli nic nie zrobisz?

Marketing sieciowy działa dziś zupełnie inaczej niż nawet kilka lat temu. Zasady gry się zmieniły i nie wystarczy napisać posta czy dwóch, nie wystarczy napisać wiadomości do 2 czy 20 osób z zaproszeniem na prezentację. To wszystko dziś nie działa i albo się dostosujesz, albo będziesz się dalej męczyć…

Marketing sieciowy daje ogromne możliwości, jeśli tylko robi się to we właściwy sposób. Natomiast robiąc to co dziś nie przynosi dobrych rezultatów będziesz się tylko męczyć. Możesz czuć nadal frustrację przez odrzucenie ze strony osób, które chcesz zaprosić do współpracy. Nawet jeśli uda Ci się kogoś pozyskać to szybko okazuje się, że te osoby wypadają. To jakby nalewać się wodę do dziurawego wiadra. Poświęcasz swój czas i wysiłek aby napełnić wiadro, a tymczasem woda wylewa się dużo szybciej z drugiej strony. 

Brak rezultatów, zamiast zarabiać pieniądze ciągle tylko wydajesz, bo trzeba kupować produkty. To wszystko może skutecznie zniechęcić przed dalszym działaniem. W konsekwencji rezygnujesz zupełnie, albo szukasz szczęścia w innej firmie. To jednak nic nie daje, bo brak efektów jest skutkiem, a zmieniając firmie tak naprawdę nie zmieniasz przyczyny. Przyczyną jest brak działającego systemu, który pozwoli Ci zbudować trwały biznes. Tutaj rozwiązaniem dla Ciebie jest System Magnetycznego Marketingu Sieciowego.

I oto jest

Już za chwilę będziesz w posiadaniu systemu, który pozwoli Ci pozyskiwać osoby do współpracy i to z ogromną łatwością. Właśnie tak działa System Magnetycznego Marketingu Sieciowego. Koniec nieskutecznego działania i marnych albo zerowych efektów. Koniec z marnowaniem czasu i przede wszystkim koniec z marnowaniem pieniędzy. Teraz jest Twój czas na działanie, Twój czas na zarabianie, Twój czas na spektakularne wyniki, Twój czas na szacunek i uznanie, Twój czas na wolność i styl życia topowych liderów w branży. Dzieli Cię od tego tylko jeden mały krok, który za chwilę wykonasz.

System Magnetycznego Marketingu Sieciowego pozwoli Ci poradzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami, które dotychczas Cię blokuje. Dzięki niemu automatyzuje wiele procesów i sprawisz, że ta praca będzie przyjemna, łatwa, a co najważniejsz będzie Ci przynosić efekty. Dzięki temu rozwiązaniu:

  • Pozyskasz niemal nieograniczoną ilość osób wstępnie zainteresowanych tym co proponujesz.
  • Zbudujesz swój autorytet i swoją markę dzięki czemu Twoje rozmowy z potencjalnym kandydatem będą z zupełnie innego pułapu.
  • Przyciągniesz do siebie setki, a nawet tysiące ludzi, którzy będą chcieli współpracować z Tobą.
  • Wdrożysz powtarzalny schemat, który każdy w Twoim zespole będzie mógł zduplikować, a Twój biznes będzie rozwijać się jeszcze szybciej.
  • Będziesz mieć internetowy system, który przez kolejne lata będzie dla Ciebie niewyczerpywalnym źródłem pieniędzy.
  • Będzie to dla Ciebie działać i przynosić rezultaty nawet wtedy kiedy Ty będziesz robić coś innego, bo wiele procesów będzie zautomatyzowanych.

Co najlepsze, nie musisz być “techniczny”. To dlatego, że System Magnetycznego Marketingu Sieciowego wdrożę u Ciebie osobiście i dopilnuję aby wszystko działało na 100%. Ponadto nauczę Cię z niego korzystać, krok po kroku poprowadzi Cię za rękę. Gwarantuję Ci. że ze wszystkim sobie poradzisz, bo będę nad tym czuwał. Masz moje pełne wsparcie i opiekę we wdrażaniu tego systemu. 

Czym jest System Magnetycznego Marketingu Sieciowego?

System składa się z kilku elementów i narzędzi marketingowych oraz z całego procesu rekrutacyjnego. Może znasz takie określenie jak “lejek sprzedażowy” lub “lejek rekrutacyjny”. Jeśli tak to świetnie, bo masz pewien obraz tego wszystkiego. Mówiąc to obrazowym językiem jest to taka maszynka internetowa, która sterowana we właściwy sposób będzie dla Ciebie pozyskiwać bardzo dużo nowych osób do współpracy. 

Strona internetowa, czyli Twoja wizytówka w internecie. Profesjonalna, nowoczesna strona internetowa to podstawa jakiegokolwiek działania. Dzięki niej Twój autorytet będzie wywindowany na niespotykany dotąd poziom. Ponadto na jej podstawie oparty będzie cały schemat działania. Stronę zaprojektuje i postawię Ci osobiście, więc możesz być spokojny o wszystko. 

Landing Page czyli narzędzie dzięki któremu zbierzesz w jedno miejsce setki, a nawet tysiące kontaktów. Dzięki temu już nigdy nie będziesz mieć problemu z brakiem kontaktu. Pozwoli Ci zdobyć tak dużą ilość kontaktów, że samemu nie będziesz w stanie tego wszystkiego “przerobić”. Landing Pagę stworzę dla Ciebie zgodnie z najlepszymi standardami copywritingu dzięki czemu uzyska ono mega skuteczność.

Lead Magnet czyli narzędzie, które przyciągnie do Ciebie “głodny” tłum ludzi pragnących otrzymać rozwiązanie i korzyść jakie ono za sobą niesie. Stworzę dla Ciebie lead magnet, który idealnie i precyzyjnie będzie trafiać w najgorętsze potrzeby Twojej grupy docelowej, dzięki czemu nikt nie będzie się mógł mu oprzeć.

Grafiki czyli wszystkie niezbędne elementy wizualne takie jak: logo, cover photo, mock upy, banery itp zaprojektuje i stworzę dla Ciebie. Każdy z tych elementów zaprojektuje ze szczególną starannością dbając o najmniejszy detal dzięki czemu wszystkie te elementy graficzne podniosą skuteczność całego Systemu Magnetycznego Marketingu Sieciowego na najwyższy poziom.

Autoresponder i email marketing czyli narzędzie automatyzacji, które uruchomię w Twoim systemie. To stanowi silnik całego Systemu Magnetycznego Marketingu Sieciowego. Będzie dla Ciebie wykonywać katorżniczą pracę. Ustawię Tobie sekwencję wiadomości, która jak po sznurku poprowadzi każdego Twojego prospekta do rejestracji w Twoim zespole. To właśnie to narzędzie w dużym stopniu automatyzuje cały proces rekrutacyjny Twojego systemu.

Proces rekrutacyjny czyli poprowadzę Cię przez wszystko za rękę. Pokażę Ci i nauczę Cię bezbłędnie korzystać z całego systemu. Dzięki temu będziesz mieć nieustanny dopływ nowych kontaktów, które będą przechodziły przez cały system, a Ty będziesz mieć cały czas nowe rekrutacje. Proces rekrutacyjny to działanie, które pozwoli Ci sterować całym system w taki sposób, że będziesz mieć coś na zasadzie perpetuum mobile rekrutacji do marketingu sieciowego. 

A teraz najważniejsze

Założę się, że zastanawiasz się właśnie jaka jest inwestycja w System Magnetycznego Marketingu Sieciowego. Boisz się, że może być poza Twoim zasięgiem, poza Twoimi możliwościami. Najważniejsze pytanie brzmi, ile taki system jest dla Ciebie warty? 

Wyobraź sobie, że masz możliwość kupić maszynę do produkowania pieniędzy. Ta maszyna jest w 100% legalna i produkuje prawdziwe i legalne pieniądze. Możesz wyprodukować tych pieniędzy tyle ile tylko zechcesz. Ile jesteś gotów zainwestować w taką maszynę aby mieć ją na własność? Czy gdyby inwestycja wynosiła 5 tys zł to kupisz ją? A gdyby była warta 10 tys złotych to zrobisz wszystko aby kupić ją, aby z niej korzystać? Nawet jeśli trzeba by było za tą maszynę zapłacić 100 tys złotych to znajdziesz takie pieniądze aby zdobyć tę maszynę?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi “TAK”, to gratuluję Ci, bo masz mentalność zwycięzcy.

Może to wydać się absurdalne, bo każdy z tych elementów jakby policzyć z osobna to trzeba by było liczyć się z inwestycją od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Sama najprostsza strona internetowa to inwestycja rozpoczynająca się od 2 tys złotych w górę. Podobnie Landing Page, elementy graficzne, Lead Magnet i cała reszta. Jak wszystko zsumujesz to z osoba to musisz się z inwestycją od 10 tys złotych w górę. I to tylko za same narzędzia, bez całego procesu rekrutacyjnego i całej tej strategii.

Teraz usiądź wygodnie, a najlepiej złap się czegoś, bo to co teraz zobaczysz może Cię zwalić z nóg. Mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość, bo właśnie przed Tobą stoi taka maszyna w postaci Systemu Magnetycznego Marketingu Sieciowego. Nie musisz jednak zainwestować 100 tys złotych, ani 10 tys złotych, czy nawet 5 tys złotych. Nawet nie będzie to 2 tys zł, bo Twoja inwestycja wyniesie 1995 zł , bo Twoja inwestycja wyniesie tylko 995 zł. Niestety promocja jest ograniczona czasowo. Kończy się w czwartek 21 marca o północy.

Pozostało

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

Jeszcze się zastanawiasz?

Wiem, że podejmowanie decyzji o zakupie nowych produktów może być trudne. Rozumiem również, że masz swoje obawy i pytania dotyczące Systemu Magnetycznego Marketingu Sieciowego. Dlatego chcę pomóc Ci rozwiać te wątpliwości i przekonać Cię do tej inwestycji.

Nie jesteś pewien, czy ten system będzie działać dla mojego biznesu?

Rozumiem Twoje obawy cieszę się, że masz racjonalne podejście.  Zapewniam Cię, że nie ma powodu do martwienia się! Ten System został opracowana tak, aby pasował do branży marketingu sieciowego i rozwiązywały problemy związane z pozyskiwaniem partnerów i klientów. Opracowałem je na podstawie mojego szerokiego doświadczenia i sukcesów w tej dziedzinie. Wiem, że jeśli wdrożymy u Ciebie ten system  zgodnie z instrukcjami, zobaczysz pozytywne rezultaty.

Nie masz czasu na wdrażanie nowego systemu?

Rozumie i cieszę się, że cenisz swój czas, oraz, że masz świadomość tego, że czas jest największym aktywem. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość! System to prosty i łatwy w zrozumieniu sposób działania, który nie wymaga długiego okresu nauki. Wszystko wdrożę dla Ciebie, abyś mógł szybko zacząć pozyskiwać nowe kontakty. To właśnie dzięki temu zaoszczędzisz swój czas! Wystarczy jedno kliknięcie i strumień nowych partnerów w Twoim zespole popłynie do Ciebie. 

Nie jesteś pewien, czy opłaca się zainwestować w takie narzędzia?

Rozumiemy Twoje obawy związane z inwestycją, bo to świadczy, że rozsądnie podchodzisz do budżetu. Wartość, jaką oferuje System Magnetycznego Marketingu Sieciowego, wielokrotnie przewyższa jej inwestycję. Dzięki tym sprawdzonym i skutecznym strategiom i narzędziom, będziesz mógł pozyskiwać wartościowe kontakty, które poprowadzą do większych zysków dla Twojego biznesu. Ten system stosują już dziesiątki zadowolonych klientów, którzy doświadczyli wzrostu w swoim biznesie sieciowym i odnoszą sukcesy dzięki niemu. Dlatego jestem pewni, że również Ty możesz osiągnąć spektakularne rezultaty.

Obawiasz się, że nie będę w stanie zrobić tego samodzielnie.

Możesz być spokojny! Wszystko wdrożę u Ciebie osobiście, tak że będziesz mieć pewność, że zadziała na 100%. Ponadto poprowadzę Cię przez wszystko za rękę, nie potrzebujesz być techniczny i nie musisz mieć doświadczenia. Jestem gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w razie jakichkolwiek trudności. Nie jesteś sam – jestem tu, aby Ci pomóc osiągnąć swoje cele.

Nie masz pewności, czy dostaniesz zwrot pieniędzy, jeśli to nie zadziała?

Rozumiemy Twoje obawy dotyczące gwarancji zwrotu pieniędzy. Dlatego chcielibyśmy Cię zapewnić, że masz 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu uważasz, że ten system nie spełnia Twoich oczekiwań, wystarczy, że skontaktujesz się ze mną w ciągu 30 dni od zakupu, a zwrócimy Ci pełną kwotę. Jestem pewien skuteczności tych metod, dlatego możesz być spokojny o inwestowane środki.

Skoro już rozwiałem Twoje obiekcje, przejdź do zamówienia! System Magnetycznego Marketingu Sieciowego to szansa dla Ciebie i Twojego biznesu. Nie pozwól, aby obawy stanęły Tobie na drodze do sukcesu. Zaufaj mojemu doświadczeniu i wiedzy oraz dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz czerpią korzyści z Systemu Magnetycznego Marketingu Sieciowego.

Pamiętaj, jestem tu, aby Ci pomóc na każdym kroku. Przejdź do zakupu i zacznij odnosić sukces już dziś!

FAQ – lista najczęstszych pytań i odpowiedzi

Jakie korzyści mogę uzyskać dzięki temu systemowi?

Dzięki Systemowi zwiększysz swoje szanse na sukces w marketingu sieciowym Narzędzia i system pomogą Ci pozyskiwać nowe osoby do współpracy, zwiększać swoją bazę kontaktów, rozwijać swój biznes i zwiększać sprzedaż.

Czy jeśli jestem początkujący to ten system jest dla mnie odpowiedni?

Ten system pozwoli Ci uniknąć przykrych i kosztownych błędów w marketingu sieciowym. Od samego początku zrobisz to dobrze i od samego początku osiągniesz rezultaty i zarobisz pieniądze.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

System zacznie działać od razu i pierwsze efekty zobaczysz jeszcze tego samego dnia po wdrożeniu systemu.

Ile czasu trwa wdrożenie systemu u mnie?

System u Ciebie będzie wdrożony w 100% najpóźniej do 14 dni. W między czasie nauczę Cię z niego korzystać i poprowadzę Cię przez wszystko za rękę.

Jak mogę uzyskać dostęp do systemu?

Aby uzyskać dostęp do Systemu Magnetycznego Marketingu Sieciowego wystarczy kliknąć w przycisk. Po dokonaniu płatności, niezwłocznie podejmuję się wdrożenie systemu u Ciebie.

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się ze mną, jestem gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje wątpliwości.

Wpisz email na który wysłać poradnik