• 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

Potężna marka w social mediach od 0 do milionowych zasięgów

Zbuduj zasięgi i pozyskaj klientów dzięki własnej marce w social mediach

Hej

Żyjemy w bardzo ciekawych czasach, które niosą nieprzeciętne możliwości. Jeszcze nigdy nie było takich perspektyw jak obecnie. Być może wiesz już czym jest tak zwany odwrócony marketing? To jest doprowadzenie do sytuacji, w której klient lub w marketingu sieciowym potencjalny partner biznesowy sam do Ciebie przychodzi, bo chce od Ciebie coś kupić, albo chce nawiązać z Tobą współpracę. Zastanawiasz się jak to osiągnąć? Wystarczy rozwinąć markę własną, zbudować wokół niej społeczność i gotowe. Teraz już w prosty sposób możesz przekierować se osoby na Twoją ofertę lub propozycję współpracy, a oni sami się do Ciebie zgłoszą z chęcią skorzystania. 

Często ludzie pytają jaki jest najlepszy sposób na stworzenie listy kontaktów, lub listy potencjalnych klientów. Sposobów jest wiele np. różne metody prospectingu. Jednak uważam, że najlepsza metoda pozyskiwania kontaktów jest właśnie wynikająca z budowania marki własnej i tworzenia społeczności. Powód jest prosty. Jak ktoś sam do Ciebie się zgłasza bo chce skorzystać z Twojej propozycji, ponadto zna już Ciebie, jesteś dla niego autorytetem i Ci ufa. To czy nie łatwiej jest wtedy takiej osobie sprzedać coś, lub zaprosić ją do współpracy w marketingu sieciowym? Taka rozmowa dla Ciebie będzie z zupełnie innego poziomu i będziesz wykonywać ją z dużo większą przyjemnością. 

Właśnie w tym celu każdy kto zajmuje się sprzedażą lub działa aktywnie w marketingu sieciowym powinien postawić na kreowanie marki własnej i budowanie społeczności. Każdy kto to zrobi zyska niesprawiedliwą przewagę nad innymi. Zacznie działać z dużo większą skutecznością i dużo większą szybkością. Otworzą się też przed Tobą nowe możliwości, o których teraz nawet trudno jest w ogóle pomyśleć jak np. dodatkowe źródła dochodu. 

Poznaj mnie

Nazywam się Marcin Gurtowski. Mam już 15 letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu. Zaczynałem od pracy jako konsultant telefoniczny. Niedługo później poznałem branżę marketingu sieciowego, która mnie zachwyciła. Byłem uczony działać w sposób tradycyjny, który wywodził się ze “starej szkoły” marketingu sieciowego. Polegało to na zrobienie listy, umawianie na spotkania stolikowe itd. Metoda ta działała, ale była czasochłonna i dość kosztowna, nie wspominając, że w ten sposób łatwo stracić znajomych. Przeczytaj dlaczego?

W pewnym momencie miałem wrażenie, że ludzie zaczęli mnie unikać. Nie odbierali ode mnie telefonów, przechodzili na drugą stronę ulicy gdy mnie tylko widzieli. Tak to jest kiedy Ty jesteś w roli “łowcy”, to “zwierzyna” zawsze będzie uciekać. To nie jedyny minus, bo w ciągu jednego dnia można było spotkać się z ograniczoną ilością osób, w związku z tym umawiasz się co najwyżej na kilka spotkań, na które najczęściej gdzieś trzeba dojechać. Co jeśli druga osoba nie pojawi się z jakiegoś powodu na spotkaniu? Tracisz wtedy bardzo dużo czasu, a niestety takich sytuacji jest bardzo dużo. No i przede wszystkim koszty, bo niestety to wszystko kosztuje. Za dojazdy trzeba zapłacić, za kawę w kawiarni trzeba zapłacić, za wszystko trzeba płacić. Co z tego że zacząłem zarabiać jakieś pieniądze, jak ciężko było wyjść nawet na zero, bo koszty wszystko zjadały. Było tak źle, że aż w pewnym momencie stanąłem pod ścianą, bo już nie miałem na nic.

Wtedy to zacząłem szukać rozwiązań. Słyszałem o ludziach w USA, którzy potrafią pozyskiwać klientów i partnerów do współpracy za pomocą internetu. Dla mnie była to czysta abstrakcja, bo w Polsce nikt tego nie robił. Co mi szkodziło, postanowiłem spróbować, chociaż nie bardzo wiedziałem co robię.  

Okazało się, że zacząłem budować społeczność w postaci listy mailingowej. Te osoby otrzymywały ode mnie wiadomości na maila, bo miałem ustawioną kolejkę wiadomości. Wtedy jeszcze żadna firma w Polsce nie była przystosowana do tego aby pracować systemowo. nie było nawet linków partnerskich do rejestracji, ale trzeba było wpisać nr id osoby rekomendującej. W jednym z maili była instrukcja rejestracji. Jakież było moje zdziwienie jak pewnego dnia zobaczyłem, że nowa osoba dołączyła do mojego zespołu z mojej rekomendacji, ale bez mojego aktywnego udziału. 

Ta osoba zarejestrowała się z internetu, nie znałem jej, zarejestrowała się dzięki systemu do “automatyzacji”. Dla mnie to był szok. Do dziś pamiętam imię i nazwisko tej osoby. Prawdopodobnie byłem pierwszą osobą w Polsce, która w taki sposób zarejestrowała osobę do marketingu sieciowego. Od tego momentu wiedziałem, że jest to możliwe i zacząłem wszystko usprawniać. W efekcie tego dziś jestem w stanie pomóc Tobie wykreować markę własną i zbudować społeczność dzięki czemu bez trudu uzyskasz setki klientów i partnerów do współpracy. 

Tylko zobacz…

Marki własnej i społeczności nie buduje się bez żadnego celu. To nie jest sztuka dla sztuki. Co tak naprawdę oznacza dla Ciebie jeśli Twoje opublikowane rolki będą docierać do tysięcy osób? Co w Twoim życiu zmieni jeśli Twój profil na TikToku, Facebooku, Instagram czy YouTube będzie obserwować kilkadziesiąt tysięcy lub kilkaset tysięcy osób? Być może już jesteś w stanie sobie wyobrazić korzyści z tego płynące. Jeśli nie to czytaj dalej, bo tworzenie marki własnej to najlepszy sposób na pozyskiwanie kontaktów, potencjalnych klientów i partnerów.

Załóżmy, że działasz w branży marketingu sieciowego, Zaczynasz rozwijać swoją markę i budować społeczność. Wyobraź sobie, że Twój profil obserwuje już kilkadziesiąt tysięcy osób, a każda Twoja publikacja ma zasięg od kilkudziesięciu tysięcy do nawet milionów odsłon. To oznacza, że to co piszesz, to co mówisz, to co nagrywasz obejrzy co najmniej kilkadziesiąt tysięcy osób. 

Dzięki temu każdego dnia nowe osoby zgłaszają się do Ciebie, bo chcą z Tobą współpracować. Chcą dowiedzieć się czegoś więcej, chcą uzyskać informację, czy to jest dla nich itp. Wówczas gdy rozmawiasz z takimi osobami, które same do Ciebie przyszły to zupełnie z innego poziomu jest Twoja rozmowa. Robisz to z niezwykłą lekkością i łatwością, a do tego masz kosmicznie wysoką skuteczność. 

Poza tym masz również ustawiony “lejek” i większość osób trafia na Twoją listę. Możesz do nich bezpośrednio wysłać wiadomość z zaproszeniem do współpracy. Zainteresowani mogą od razu rejestrować się u Ciebie w zespole, lub mogę zapisać się na formularz zgłoszeniowy, a Ty umawiasz się z nimi na prezentację. Tylko, że jak robisz z nimi rozmowę, to te osoby już Ciebie znają, ufają Ci, masz z nimi stworzoną relację i dzięki temu taka rozmowa jest z zupełnie innego poziomu i masz niesamowicie wysoką skuteczność. Wszystko to dzięki dzisiejszej decyzji o tworzeniu marki własnej i budowaniu społeczności.

Zawsze wygrywasz!

Znasz grę w ruletkę? Zasady są proste, kulka może paść na pole czarne, czerwone lub zielone. Czarnych i czerwonych jest dużo i jest ich po równo, a zielone jest tylko jedno. Teraz wyobraź sobie, że niezależnie, czy kulka padnie na czerwone pole, czy na czarne, to Ty zawsze trochę wygrywasz. Za każdym razem jesteś trochę do na plusie. Natomiast od czasu do czasu kulka pada na zielone pole i wtedy wygrywasz bardzo dużo. Fajna gra?

Właśnie tak wygląda rozwijanie marki własnej i budowanie społeczności w mediach społecznościowych. Za każdym razem gdy opublikujesz rolkę na TT, Insta, FB, czy YT, to wygrywasz, bo Twoja marka rośnie w siłę i zdobywasz coraz większą społeczność. Od czasu do czasu Twoja rolka zyskuje bardzo duży zasięg windując w górę Twoją markę i zdobywając dla Ciebie jeszcze większą społeczność. Tutaj nie masz możliwości przegrać, bo zawsze wygrywasz.

Gdzie dwóch się bije tam Ty korzystasz

Najlepsze jest to, że teraz trwa walka pomiędzy takimi gigantami jak Facebook i Instagram, a TikTok oraz YouTube. Każdy z tych gigantów walczy o atencję publiczności, czyli o to aby jak najwięcej użytkowników korzystało z ich platformy. Co to oznacza dla Ciebie? Ty jako osoba, która publikuje treść np rolki zyskujesz za darmo bardzo duże zasięgi. 

Warto skorzystać teraz z tego bo taka sytuacja nie będzie trwała wiecznie. Może jeszcze kilka miesięcy, może pół roku, a może rok. Tego nikt nie wie, dlatego lepiej nie zwlekać tylko już teraz zacząć działać. 

Jeszcze lepsze w tym jest to, że zasięgi rolki sięgają nieraz kilkuset tysięcy odsłon a nawet i kilka milionów odsłon. i to wszystko ZA DARMO! Wiesz ile normalnie trzeba wyłożyć na reklamę aby mieć zasięg np 100 tys wyświetleń? Musisz mieć budżet przynajmniej kilku tysięcy złotych. Teraz masz to na wyciągnięcie ręki i nie wydasz na to ani grosza. Uczciwe prawda? 

Chcesz zacząć i zastanawiasz się jak?

Myślisz o tym, aby zbudować swoją markę własną i stworzyć wokół niej społeczność. Wiesz, że to dziś jest podstawa, bo dzięki temu zdobędziesz wiele nowych klientów, lub jeśli działasz w marketingu sieciowym to partnerów do współpracy. Widzisz, że inni to robią i Ty również chcesz tak jak oni. Super! Bo to pierwszy krok do stworzenia mocnej marki własnej i dużej społeczności. Teraz już tylko wystarczy wykonać kolejne kroki i w tym ja Ci pomogę.

Przestań zwlekać z tym odkładając to na “wieczne jutro”. Dziś jest najlepszy czas. ,,Dziś ” to słowo wygranych, a Ty jesteś zwycięzcą. Chcesz zbudować mocną markę, bo jesteś tu i czytasz to. Wiem jak to zrobić i wiem jak Ci w tym pomóc. Pomogę Ci poprowadzę Cię przez wszystko “za rękę”. Dopracujemy razem każdy szczegół, który ma wpływ na kreowanie marki i zdobywanie zasięgów. Tutaj liczy się wszystko i trzeba być na bieżąco z tym co działa, a co nie. Dlatego zamiast tracić czas i ryzykować, że za chwilę się zniechęcisz i porzucisz ten wspaniały pomysł, pozwól, że Ci w tym pomogę. Razem doprowadzimy Cię do milionowych zasięgów i będziesz wdzięczny samemu sobie, za dzisiejszą decyzję. 

Jeszcze nigdy nie było tak łatwo

Wiesz kim jest influencer? To jest osoba, która ma wpływ na decyzję i opinię innych osób. Nie przypadkowych osób, lecz takich, którzy są w jej społeczności. To są np znani sportowcy, jak Iga Świątek, Ewa Chodakowska, Robert Lewandowski, Ewa Swoboda, Mariusz Pudzianowski, czy Kamil Stoch. To są aktorzy, lub piosenkarze jak np Cezary Pazura, lub Doda. 

Kiedyś grono influencerów było niedostępne dla przeciętnego człowieka, trzeba było być jednym z najlepszych w swojej dziedzinie, a i to nie gwarantowało aby być w tym zaszczytnym gronie. Tak naprawdę składało się na to nie tylko osiągnięcia np sportowe ale też właściwy PR, który pozwalał zbudować silną markę i społeczność wokół sportowca. To samo dotyczyło każdej innej dziedziny. Trzeba było osiągnąć spektakularny sukces, do tego w spektakularny sposób, i ponadto robić spektakularne rzeczy, wtedy była szansa aby się wybić. 

To było kiedyś, teraz mamy czasy, które są fantastyczne i to wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Wyobraź sobie, czy np gdyby Ewa Chodakowska dołączyła do Twojego zespołu i zaczęła promować te same produkty czy usługi co Ty, jak myślisz co by się stało? Pewnie w jeden dzień pozyskała by tysiące albo nawet dziesiątki tysięcy klientów. Wyobrażasz sobie ile w ten sposób zarobiłaby? A wiesz, że Ty też tak możesz? Możesz stworzyć mocną markę i społeczność, dzięki temu to Ty teraz będziesz mieć takie spektakularne sukcesy. Chcesz tego? 

Teraz wystarczy, że masz smartfon z możliwością nagrywania i robienia zdjęć. Nic więcej tylko to, jeśli chodzi o sprzęt. Tak to prawda, bo to jest w 100% wystarczające aby wystartować i zbudować  potężną markę i milionowe zasięgi. Czy to nie jest piękne? Wszystko co potrzebujesz i co pozwoli Ci uzyskać takie rezultaty, taki sukces trzymasz codziennie w dłoni. Zróbmy teraz użytek z Twojego telefonu i niech zacznie to być dla Ciebie maszynka do zarabiania pieniędzy. 

Twoja Szansa

Otwieram właśnie zapisy na kurs połączony z warsztatami i spotkaniami na żywo w formie mastermindów. Ale to nie wszystko bo uczestnictwo w kursie da Ci też potężnego boosta czyli turbodoładowanie w zasięgach na Tik Toku, bo wiem jak legalnie zhakować algorytm, i zrobimy to razem. Ale to będzie dostępne tylko dla kursantów. Milionowe zasięgi w zasięgu ręki za pomocą tej prostej metody, to jest po prostu sztos. Żadna reklama i nic, absolutnie nic Ci tego nie da co uczestnictwo w tej grupie, bo tutaj przełamiemy schemat i albo będziesz z nami i wypłyniesz na tej fali, wzniesiesz się, albo nie dołączysz i zostaniesz daleko hen, hen w tyle…

Tworzę właśnie kurs budowania marki własnej w social mediach od 0 do milionowych zasięgów. Dzięki niemu stworzysz wszystko od absolutnych podstaw, czyli od stworzenia profilu, ustawienia wszystkiego np zdjęcia profilowego, “bio”, linków itp tak jak trzeba. Zobaczysz też skąd brać pomysły na setki rolet, jak je nagrywać, montować, publikować. Zrobimy to razem i nawet jeśli nie jesteś “techniczny” to poprowadzę Cię tak, że ze wszystkim poradzisz sobie z dziecinną łatwością. 

Poznasz również strategię i sekrety, dzięki którym będziesz skazany na sukces. To są sprawdzone metody, które po prostu działają. Ty dostaniesz gotowe strategię na tacy i wystarczy że to razem wspólnie wdrożymy. Czegoś takiego jeszcze nie było. 

Dzięki temu:

 1. Zwiększysz widoczność: zbudujesz dużą i zaangażową społeczność na Tiktoku.
 2. Podejmiesz Współpracę z markami: nawiążesz współpracy z markami i wygenerujesz dochodów z Tiktoka.
 3. Staniesz się influencerem: Staniesz się rozpoznawalnym i wpływającym twórcą na platformie.
 4. Zbudujesz silną markę osobistą: Stworzysz spójny i rozpoznawalny wizerunek marki na Tiktoku.
 5. Wyrazisz siebie dzieląc się pasją: Wykorzystasz Tiktoka do wyrażania siebie i dzielenia się swoją pasją z innymi.
 6. Poznasz nowych ludzi i nawiążesz kontakty: Zbudujesz relacji z innymi twórcami i fanami na platformie.
 7. Zdobędziesz wiedzę i kompetencje : Wykorzystasz Tiktoka do nauki nowych rzeczy i rozwijania swoich umiejętności.
 8. Będziesz inspirować i motywować innych: Dzięki tej platformie będziesz inspirować i motywować innych dając im mnóstwo wartości, za co będą Ci ogromnie wdzięczni.
 9. Będziesz bawić się i czerpać radość: Zaczniesz czerpać radość z tworzenia treści i budowania marki osobistej na Tiktoku.
 10. Osiągnąć sukces: Dzięki temu osiągniesz swoje cele i zrealizujesz marzenia związane z mediami społecznościowymi..

Jak wygląda kurs Potężna Marka W Social Mediach od 0 do Milionowych Zasięgów?

Całość podzieliłem na kilka elementów. Przede wszystkim kurs składa się z kilkudziesięciu nagrań wideo. Nagrania podzielone są na kolejne moduły, a w modułach są nagrane lekcje. Dzięki temu robiąc wszystko krok po kroku nie zgubisz się w żadnym momencie, lecz wszystko zrobisz krok po kroku. W ten sposób nawet osoby zupełnie nietechniczne ze wszystkim sobie poradzą, bo te nagrania poprowadzą “za rękę” przez każdy etap.

W razie czego możesz wrócić do tego modułu i do tej lekcji, która będzie Ci akurat potrzeba. Jak napotkasz jakieś wyzwanie, lub będziesz chciał coś usprawnić, lub zwyczajnie coś sobie przypomnieć z kursu, to nie trzeba będzie przeglądać kilku godzin nagrań w celu wyszukania tego co akurat Cię interesuje. Wszystko będzie bardzo dobrze podzielone i opisane więc w każdej chwili możesz wrócić do tej lekcji, która Ciebie akurat interesuje.

Kolejna część kursu to spotkania na żywo tzw mastermind. Będziemy spotykać się cyklicznie raz w tygodniu, aby razem wspólnie porozmawiać na temat rozwoju Twojego kanału w social mediach. Będziemy dzielić się informacjami o tym co działa, będziemy omawiać różne pomysły i analizować nasze działania. 

Normalnie każda osoba, która rozwija swoją markę jest pozostawiona sama sobie. Musi samodzielnie dochodzić do różnych wniosków, analizować swoje wyniki i analizować wszystko co związane z tik takiem. Robiąc to wspólnie będziemy mieli absolutną przewagę nad innymi. To pozwoli Ci rozwijać się dużo szybciej niż gdyby trzeba było robić to samemu. Czujesz tę różnicę? To tak jakbyś miał indywidualne konsultację tylko razy 10 albo 20, bo również z innymi uczestnikami kursu. 

Dostaniesz dostęp do narzędzi, które usprawnią i ułożą Twoją pracę. Jednym z kluczowych narzędzi jest dziennik contentu. Pracując w oparciu o te narzędzie ułatwisz sobie cały proces budowania marki własnej i tworzenia społeczności. Najważniejsze jest to, aby sprawiało Ci to radość i było to dla Ciebie przyjemne. Narzędzia, którymi będziesz się posługiwać pozwolą Ci skupić się tylko na tym co najważniejsze. Nic tylko patrzeć jak Twoje zasięgi rosną, Twoja marka własna zyskuje na sile, a Twoja społeczność jest coraz większa.

No i najważniejsze, każdy z uczestników otrzyma specjalną strategię na legalne zhakowanie algorytmu Tik Toka. Jestem tym niesamowicie podekscytowany, bo wiem ile to Tobie da. To tak jak sportowiec, który bierze sterydy, dzięki temu ma dużo większe efekty i w dużo szybszym tempie. Różnica polega na tym, że sterydy są nielegalne i są niezdrowe (mogą mieć skutki uboczne). Ta strategia jest w 100% legalna i przyniesie Tobie tylko i wyłącznie mega dobre rezultaty. To jest po prostu sztos. 

Co najważniejsze, nie znajdziesz tego nigdzie indziej. Będziesz mieć dostęp do absolutnie unikatowego systemu, który będzie działać na Twoja korzyść. Mega mocne rezultaty i w dużo szybszym tempie czekają na Ciebie, tylko wystarczy dołączyć teraz do kursu i zastosować tę strategię. Wchodzisz w to?

Moduł 1: Wprowadzenie do Tik Toka i budowania marki

Lekcja 1: Co to jest TikTok i dlaczego jest potężnym narzędziem dla marek
Lekcja 2: Zrozumienie algorytmu TikToka
Lekcja 3: Definiowanie celów i KPIs dla Twojej marki na TikToku

Moduł 2: Znalezienie Twojej niszy i założenie konta

Lekcja 4: Jak znaleźć swoją niszę na TikToku
Lekcja 5: Tworzenie konta TikTok – krok po kroku
Lekcja 6: Optymalizacja profilu – bio, zdjęcia, linki

Moduł 3: Nagrywanie

Lekcja 7: Co potrzebujesz na początku?
Lekcja 8: Miejsce i światło
Lekcja 9: Aplikacje do edycji video
Lekcja 10: Programy do poprawy dźwięku

Moduł 4: Tworzenie treści i zaangażowanie

Lekcja 11: Planowanie kalendarza treści
Lekcja 12: Rodzaje treści i wpływ rodzaju treści na zaangażowanie
Lekcja 13: Tworzenie angażujących treści dopasowanych do Twojej niszy
Lekcja 14: Wykorzystanie trendów i hashtagów do zwiększenia zasięgu
Lekcja 15: Strony z których korzystają twórcy na Tiktoku

Moduł 5: AI w budowaniu marki na TikToku

Lekcja 16: Pomysły na tematy
Lekcja  17: Tworzenie scenariuszy
Lekcja 18: Tworzenie opisu

Moduł 6: Wzrost i zaangażowanie

Lekcja 19: Opisy SEO w publikowanym tiktoku
Lekcja 20: Hook`i dzięki którym zyskasz wyświetlenia
Lekcja 21: Zaangażowanie na innych profilach
Lekcja 22: Współprace i influencer marketing
Lekcja 23: Analiza danych i dostosowywanie strategii
Lekcja 24: Duplikowanie treści na inne serwisy

Moduł 7: Monetyzacja i budowanie społeczności

Lekcja 25: Przekierowanie i linkowanie w treści
Lekcja 26: Budowanie społeczności i zaangażowanie fanów
Lekcja 27: Błędy, których lepiej unikać
Lekcja 28: Zarządzanie kryzysowe i ochrona marki

Moduł 8: Zaawansowane strategie

Lekcja 29: Zaawansowane techniki edycji wideo na capcut
Lekcja 30: Ukryty trik na tworzenie treści 
Lekcja 31: Wykorzystanie TikTok Ads do skalowania zasięgów
Lekcja 32: Międzynarodowa ekspansja i lokalizacja treści

Moduł 7: Od zera do milionów

Lekcja 33: Studium przypadku – od zera do miliona obserwujących
Lekcja 34: Analiza sukcesów i porażek
Lekcja 35: Plan działania na kolejne miesiące

Moduł 8: Hakowanie algorytmu i podbijanie TikToka

Lekcja 36: Strategia hakowania
Lekcja 37: Dostęp do specjalnej grupy
Lekcja 38: Zasady działania

Najważniejsze

Coś czuje, że właśnie zastanawiasz się jaka jest właściwie inwestycja w kurs? Wszystko wygląda bardzo fajnie, jest obiecujące i widzisz w tym duży potencjał. Boisz się, że może to być poza Twoim zasięgiem. Teraz czas na chwilę prawdy. Prawdziwe pytanie brzmi ile dla Ciebie jest warte wykreowanie mocnej marki i dużej społeczności? Ile Tobie to da jeśli każdego dnia będziesz mieć dzięki temu zapytania o możliwość skorzystania z Twojej oferty? Ile jesteś w stanie zainwestować aby tak było?

Pomyśl tylko, że masz zbudowaną mocną markę własną i społeczność dzięki czemu każdego dnia nowe osoby odzywają się do Ciebie, bo chcą od Ciebie coś kupić, lub chcą dołączyć do Twojego zespołu. Ponadto masz przygotowany “lejek” dzięki któremu automatyzujesz cały ten proces. Dzięki temu zarabiasz miesięcznie co najmniej 10 tys zł, albo 20 tys zł, lub więcej. To nic niezwykłego, po prostu zrobiłeś coś co pozwala Ci bez trudu osiągać właśnie takie wyniki. 

Wyobraź sobie siebie za jakiś czas, gdy czujesz po prostu wdzięczność do siebie, że bardzo dobrą decyzję w przeszłości o tym, że zaczynasz budować markę własną. Wtedy tej decyzji towarzyszył strach, niepewność, ale teraz wiesz, że to był strzał w dziesiątkę. 

Wróćmy do decyzji. Jeśli zacząć budować markę własną w social mediach na własną rękę. Przed Tobą jednak długa i wyboista droga, z której możesz wypaść. Jak nie masz gotowego planu to możesz szybko się zniechęcić i nigdy tego nie zrobić.

Możesz też zlecić to agencji marketingowej. Jednak pomimo tego, że musisz liczyć się najczęściej z wielotysięczną inwestycją, to nie gwarantują oni rezultatów. Współpraca z agencją jest kosztowna i długotrwała. Musisz liczyć się z wydatkiem rzędu 2-5 tys złotych miesięcznie. Na pół roku takich działań musisz przygotować od 12 do 60 tys złotych. Co prawda jeśli w ten sposób zbudujesz silną markę to i tak to Ci się opłaci. Ale nie musisz dziś wykładać takiej sumy, aby osiągnąć taki lub nawet lepszy rezultat. 

Teraz weź głęboki oddech, bo możesz nie uwierzyć. Kurs, który dla Ciebie przygotowuję będzie dużo, dużo mniejszą inwestycją. Nie musisz inwestować kilku tysięcy złotych. To nawet nie będzie 1 tys zł. ani nawet 500 zł. 

Obecnie kurs jest w przedsprzedaży. To oznacza, że jestem właśnie na etapie nagrywania materiałów do tego kursu. Już niemal wszystko skończyłem, ale jeszcze trochę zostało do zakończenia i premiery kursu. Premiera nastąpi 3 czerwca o godzinie 9 rano. Jednak już teraz zarezerwujesz w przedsprzedaży kurs i to w ekstra promocji. Inwestycja w kurs wyniesie 497 zł, jednak w momencie przedsprzedaży to tylko 197 zł.

Jeszcze raz podsumujmy. Otrzymasz pełny kurs czyli kilkadziesiąt nagrań podzielonych na moduły i na lekcje. Otrzymasz Narzędzia ułatwiające pracę nad rozwijaniem marki własnej na TikToku i nie tylko. Otrzymasz dostęp do cotygodniowych mastermindów na żywo. Otrzymasz dostęp do strategii, którą “zhakujesz” algorytm tiktoka i wybijesz się jeszcze szybciej i jeszcze wyżej. To wszystko otrzymasz za inwestycję jedynie 197 zł. 

Bonus

To nie wszystko, bo jeśli skorzystasz teraz z przedsprzedaży to w ramach podziękowania za Twoje zaufanie oprócz rabatu otrzymasz bonusowe szkolenie z budowania lejka sprzedażowego. Wartość szklenia bonusowego wynosi 297 zł, a Ty otrzymasz go w prezencie zupełnie za darmo. Dowiesz się z niego jak za pomocą lejka ustawić to wszystko tak aby zautomatyzować cały proces sprzedażowy. Będzie to idealnie współgrało z Twoją potężną markę, którą za chwilę zbudujesz dzięki temu kursowi. 

Niestety czas jest ograniczony. Premiera kursu nastąpi 3 czerwca, ale na takich preferencyjnych warunkach dostęp uzyskasz jedynie do 23 maja do północy. Potem cena wzrośnie i bonus zniknie… 

Mam jeszcze drugi prezent, bo dla 10 najszybszych osób mam dodatkowy prezent. Osobiście wypromuje Twój profil na swoich wszystkich kanałach (Tik Tok, Instagram, Facebook, YouTube i na liście mailingowej). Mego co? Ale tylko dla 10 najszybszych osób, więc czas start!

 • 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

Podstawowy

297 87
 • Wszystkie moduły kursu
 • Dostęp do narzędzi
 • Bonusowe szkolenie z budowania lejka o wartości 297 zł
 • Spotkania Mastermindowe
 • Strategia Zhakowania algorytmu
 • Promowanie Twojego kanału dla 10 pierwszych osób

VIP

1997 497
 • Indywidualne prowadzenie 1 na 1 przez miesiąc
 • Wszystkie moduły kursu
 • Dostęp do narzędzi
 • Bonusowe szkolenie z budowania lejka o wartości 297 zł
 • Spotkania Mastermindowe
 • Strategia Zhakowania algorytmu
 • Promowanie Twojego kanału dla 10 pierwszych osób

FAQ Lista Naczęstrzych Pytań i Odpowiedzi

Jeśli masz jakieś pytania to zobacz czy znajdziesz tutaj odpowiedź. Jeśli nie, to zawsze możesz napisać bezpośrednio do mnie na maila: marcin@profesjonalnysprzedawca.pl

Jakie korzyści mogę uzyskać dzięki temu kursowi?

Dzięki temu kursowi możesz zwiększyć swoje szanse na sukces w sprzedaży oraz zbudować wartościowe relacje biznesowe. Metody te pomogą Ci pozyskiwać nowych klientów, zwiększać swoją bazę kontaktów, rozwijać swój biznes i zwiększać sprzedaż.

Czy jeśli jestem początkujący to ten system jest dla mnie odpowiedni?

Ten kurs pozwoli Ci uniknąć przykrych i kosztownych błędów w budowaniu marki. Od samego początku zrobisz to dobrze i od samego początku osiągniesz rezultaty i zarobisz pieniądze.

Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Metody z kursu zaczną działać od razu i pierwsze efekty zobaczysz jeszcze tego samego dnia po wdrożeniu pierwszych lekcji.

 

 

Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Premiera jest 3 czerwca o 9 rano. W tym momencie otrzymasz dostęp do całego kursu.

Czy otrzymam fakturę?

Tak.

Czy na kurs jest gwarancja satysfakcji?

Tak, 30 dniowa gwarancja satysfakcji liczona od momentu otrzymania dostępu do kursu.

Podstawowy

297 87
 • Wszystkie moduły kursu
 • Dostęp do narzędzi
 • Bonusowe szkolenie z budowania lejka o wartości 297 zł
 • Spotkania Mastermindowe
 • Strategia Zhakowania algorytmu
 • Promowanie Twojego kanału dla 10 pierwszych osób

VIP

1997 497
 • Indywidualne prowadzenie 1 na 1 przez miesiąc
 • Wszystkie moduły kursu
 • Dostęp do narzędzi
 • Bonusowe szkolenie z budowania lejka o wartości 297 zł
 • Spotkania Mastermindowe
 • Strategia Zhakowania algorytmu
 • Promowanie Twojego kanału dla 10 pierwszych osób

Jeszcze się zastanawiasz?

Wiem, że podejmowanie decyzji o zakupie nowych produktów może być trudne. Rozumiem również, że masz swoje obawy i pytania dotyczące Systemu Magnetycznego Marketingu Sieciowego. Dlatego chcę pomóc Ci rozwiać te wątpliwości i przekonać Cię do tej inwestycji.

Nie jesteś pewien, czy ten kurs będzie działać dla mojego biznesu?

Rozumiem Twoje obawy cieszę się, że masz racjonalne podejście.  Zapewniam Cię, że nie ma powodu do martwienia się! Ten kurs został opracowana tak, aby pasował do praktycznie każdej branży i rozwiązywały problemy związane z pozyskiwaniem partnerów i klientów. Opracowałem je na podstawie mojego szerokiego doświadczenia i sukcesów w tej dziedzinie. Wiem, że jeśli wdrożymy u Ciebie ten kurs  zgodnie z instrukcjami, zobaczysz pozytywne rezultaty.

Nie masz czasu na wdrażanie nowego systemu?

Rozumie i cieszę się, że cenisz swój czas, oraz, że masz świadomość tego, że czas jest największym aktywem. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Kurs to prosty i łatwy w zrozumieniu sposób działania, który nie wymaga długiego okresu nauki. Wszystko wdrożę dla Ciebie, abyś mógł szybko zacząć budować markę własną i pozyskiwać nowe kontakty. To właśnie dzięki temu zaoszczędzisz swój czas! Wystarczy jedno kliknięcie i strumień nowych partnerów w Twoim zespole popłynie do Ciebie. 

Nie jesteś pewien, czy opłaca się zainwestować w taki kurs?

Rozumiemy Twoje obawy związane z inwestycją, bo to świadczy, że rozsądnie podchodzisz do budżetu. Wartość, jaką oferuje kurs potężnej marki, wielokrotnie przewyższa jej inwestycję. Dzięki tym sprawdzonym i skutecznym strategiom i narzędziom, będziesz mógł pozyskiwać wartościowe kontakty, które poprowadzą do większych zysków dla Twojego biznesu. Ten system stosują już dziesiątki zadowolonych klientów, którzy doświadczyli wzrostu w swoim biznesie sieciowym i odnoszą sukcesy dzięki niemu. Dlatego jestem pewni, że również Ty możesz osiągnąć spektakularne rezultaty.

Obawiasz się, że nie będę w stanie zrobić tego samodzielnie.

Możesz być spokojny! całość jest nagrana w taki sposób, że będziesz czuł się tak jakby ktoś prowadził Cię „za rękę”, tak że będziesz mieć pewność, że zadziała na 100%. Ponadto będziemy spotykać się regularnie na żywo na mastermindach. Jestem gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w razie jakichkolwiek trudności. Nie jesteś sam – jestem tu, aby Ci pomóc osiągnąć swoje cele.

Nie masz pewności, czy dostaniesz zwrot pieniędzy, jeśli to nie zadziała?

Rozumiemy Twoje obawy dotyczące gwarancji zwrotu pieniędzy. Dlatego chcielibyśmy Cię zapewnić, że masz 100% gwarancję satysfakcji. Jeśli z jakiegokolwiek powodu uważasz, że ten kura nie spełnia Twoich oczekiwań, wystarczy, że skontaktujesz się ze mną w ciągu 30 dni od zakupu, a zwrócimy Ci pełną kwotę. Jestem pewien skuteczności tych metod, dlatego możesz być spokojny o inwestowane środki.

Skoro już rozwiałem Twoje obiekcje, przejdź do zamówienia!Kurs Potężnej Marki Własnej to szansa dla Ciebie i Twojego biznesu. Nie pozwól, aby obawy stanęły Tobie na drodze do sukcesu. Zaufaj mojemu doświadczeniu i wiedzy oraz dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz czerpią korzyści z silnej marki własnej.

Pamiętaj, jestem tu, aby Ci pomóc na każdym kroku. Przejdź do zakupu i zacznij odnosić sukces już dziś!

Podstawowy

297 87
 • Wszystkie moduły kursu
 • Dostęp do narzędzi
 • Bonusowe szkolenie z budowania lejka o wartości 297 zł
 • Spotkania Mastermindowe
 • Strategia Zhakowania algorytmu
 • Promowanie Twojego kanału dla 10 pierwszych osób

VIP

1997 497
 • Indywidualne prowadzenie 1 na 1 przez miesiąc
 • Wszystkie moduły kursu
 • Dostęp do narzędzi
 • Bonusowe szkolenie z budowania lejka o wartości 297 zł
 • Spotkania Mastermindowe
 • Strategia Zhakowania algorytmu
 • Promowanie Twojego kanału dla 10 pierwszych osób
Wpisz email na który wysłać poradnik